Ładowanie…

Czyszczenie i Konserwacja Kominów

Usługi kominiarskie w Warszawie
Kontakt

Kominiarz Warszawa

Kominiarz Warszawa – usługi komunalne czystego komina. Nie jest to nowa nazwa, ale firma kominiarska Czysty Komin w Warszawie ma długie doświadczenie w pięknym zawodzie kominiarza. Pracownicy, którzy mają kilkunastoletni staż pracy i przeszli już wiele kominów, są wyjątkowo doświadczeni. Wykonując takie wymagające zadania, jak usługi kominiarskie, stawiamy po pierwsze na dokładność i sumienność. Cieszymy się zaufaniem i uznaniem mieszkańców miast Warszawa, Radzymin, Legionowo, Kobyłka, Zielonka, Marki, Wołomin i Ząbki, dzięki temu szybko i kompleksowo wykonujemy podstawowe i zaawansowane usługi kominiarskie. Wśród nich znajdują się przeglądy kominiarskie, czyszczenie i naprawa kominów, wydawanie opinii i pomiary, a także różne rodzaje remontów, montażu i uszczelniania związanych z kominami i ich przewodami.

Kominiarz Warszawa - usługi komunalne czystego komina.
Kominiarz Warszawa – usługi komunalne czystego komina.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny, Bramy, Drzwi, Naprawy SprzętówWarszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny oraz serwisantWarszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

Nierzadko obserwujemy błędy w przeglądach, które stwarzają realne zagrożenie pożarowe i zagrożenie tlenkiem węgla! W związku z tym niezbędne są regularne i dokładne kontrole przewodów kominowych i wentylacyjnych, które może wykonać licencjonowany kominiarz. Oferujemy konkurencyjne, szybkie i profesjonalne realizacje! Jeśli wybierzesz zakład kominiarski, będziesz miał pewność profesjonalnego przeglądu, czyszczenia, konserwacji i naprawy kominów. Działamy lokalnie w Warszawie. Firma z tradycjami, Zakład Usług Kominiarskich Janusz Mitas w Warszawie, działa na rynku od 1991 roku. Naszym celem założenia naszego zakładu kominiarskiego w Warszawie było zachowanie najlepszych tradycji kominiarskiej. Misję realizujemy nieprzerwanie od ponad 30 lat i z roku na rok cieszymy się coraz większą liczbą zadowolonych klientów.

Osoby, firmy i organizacje, które korzystają z naszych usług, cenią nas za długoletnie doświadczenie, solidność i kompleksowość naszych usług. Historia pisana sadzą, czyli krótki opis naszej firmy Po rozpoczęciu działalności jako zakład kominiarski w Warszawie w 1991 roku rozpoczęliśmy naszą historię sadzą pisaną. W 1997 roku rozbudowaliśmy nasz zakład, zatrudniając nowych pracowników i modernizując zaplecze techniczne, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na usługi kominiarskie. Upłynęło trzydzieści lat odkąd działamy jako firma kominiarska w Warszawie. Przez cały ten czas utrzymywaliśmy bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, rejestrując kominy na terenie całej stolicy i nadal to robimy. Reputacyjna firma kominiarska z siedzibą w Warszawie Dobrze trafiliście, jeśli szukacie solidnego kominiarza w Warszawie. Wśród zakładów kominiarskich w Warszawie nasza firma wyróżnia się rzetelność i dbałość o detale. Nasz znak rozpoznawczy to wysoko wykwalifikowana kadra kominiarzy w Warszawie, dla których kominiarstwo to zarówno praca, jak i pasja. Aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo podczas pracy, nieustannie się szkolimy i rozbudowujemy warsztat, mimo wieloletniego doświadczenia w branży. Jesteśmy w stanie przeprowadzić inwentaryzację kominów w Warszawie przy użyciu zaawansowanych technologii, które umożliwiają szczegółową ocenę stanu technicznego kominów oraz wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Inwentaryzacja kominów w Warszawie – kompleksowe przeglądy i konserwacja W przypadku szukania inwentaryzacji kominów w Warszawie warto zatrudnić profesjonalistów. Zapewniamy kompleksowe usługi związane z inwentaryzacją kominów jako solidna firma kominiarska w Warszawie. Nasze usługi inwentaryzacji kominów w Warszawie obejmują sprawdzenie stanu technicznego kominów, sprawdzenie prawidłowości podłączeń kominowych i monitorowanie wentylacji.

Kominiarz Warszawa – usługi komunalne czystego komina.

Wraz z konserwacją kominów, której regularne wykonywanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania kominów, wykonujemy przeglądy kominów w celu wykrycia i usunięcia potencjalnych usterek. Zakład kominiarski w Warszawie – skorzystaj z usług profesjonalistów Jesteśmy zakładem kominiarskim w Warszawie z ponad 30-letnim doświadczeniem i śmiało możemy uważać się za profesjonalistów. Jesteśmy odpowiedzialni za wiele projektów w Warszawie, w tym inwentaryzację kominów na ponad 50% dachów w całej stolicy i jej okolicach. W czasie pracy obsługowaliśmy kominy na warszawskiej starówce. Na co dzień czyścimy kominy w domach, biurach, centrach handlowych i usługowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Z powodzeniem wykonujemy zlecenia nietypowe, oprócz zleceń standardowych. Kominiarze z Warszawy przynoszą radość! Posiadający dom jednorodzinny lub zarządzające wspólnotą mieszkaniową powinni regularnie kontrolować przewody kominowe. Dbałość o ciąg wentylacyjny jest niezbędna do skutecznego usuwania dymu i oparów z budynku, chroniąc zdrowie i życie mieszkańców. Z pomocą współczesnego sprzętu pomiarowego można dokładnie ocenić stan przewodów wentylacyjnych.

Nasz Zakład Usług Kominiarskich łączy tradycje z nowatorstwem. Jak przebiega praca naszych kominiarzy? Głównymi obowiązkami kominiarzy są: Oczyszczanie kominów, usprawnianie przewodów kominowych, przeprowadzanie przeglądów systemu wentylacyjnego i przewodów kominowych, ocena drożności przewodów wentylacyjnych, sprawdzanie budowy i instalacji kominów, udzielanie porad i opinii. Wykazujemy profesjonalizm. Zawsze radzimy, jak poprawić działanie przewodów kominowych. Pomocujemy w wyborze odpowiednich systemów wentylacyjnych i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt podczas przeglądów, aby dokładnie zidentyfikować parametry wentylacyjne, które nie spełniają norm. Pamiętaj, aby regularnie przeglądać przewody kominowe.

Nie zapominaj regularnie sprawdzać komin i system wentylacyjny. Nie zapomnij przeprowadzać przeglądów: Jednokrotnie w roku przewody wentylacyjne, dwa razy w roku przewody spalinowe i cztery razy w roku przewody dymowe. Warszawa to miasto, w którym świadczymy nasze usługi, jeśli interesują Państwa regularne przeglądy kominiarskie. Będziemy wdzięczni za możliwość zapewnienia bezpieczeństwa Państwa budynku. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, oferując wyjątkową ofertę i dopasowując się do oczekiwań. W przypadku, gdy Państwo poszukują usług świadczonych przez kominiarza, przedstawimy Państwu cennik konkretnych prac telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Czekamy z niecierpliwością na Twój kontakt! Nie ma żadnych problemów z kominem. Z uwagi na brak skarg od lokatorów, dzięki współpracy z moją firmą zapomną Państwo o istnieniu przewodów kominowych w swoich obiektach.

Gwarantuję, że nie będzie żadnych problemów dla naszych klientów związanych z naszymi usługami i wykonamy każde dodatkowe zlecenie. Rodzaje usług, które są wykonywane: sprawdzanie przewodów kominowych Opinie i opinie na temat gazowni odblokowywanie, uporządkowanie i czyszczenie Remont rur kominowych całoroczne kontrole przeprowadzane przez kierownictwo Niezależnie od tego, że oferuję usługi na terenie całego województwa mazowieckiego, moim głównym miejscem działania jest Warszawa oraz miejscowości ościenne. Świadczę głównie usługi kominiarskie i zduńskie. Obejmuje to między innymi montaż, modernizację i naprawę pieców kaflowych i kuchennych, a także czyszczenie kominów i regularne przeglądy kominiarskie i gazowe. T Mistrz Kominiarski, licencja 10734. Moja specjalizacja obejmuje: wydawanie opinii dla zakładów gazowniczych i wydziałów architektury sanepidu; okresowe kontrole kominiarskie; mechaniczne usuwanie sadzy szklistej z kanałów kominowych; czyszczenie i udrażnianie przewodów kominowych, wentylacyjnych i dymowych; czyszczenie i naprawa pieców i kuchni kaflowych; montaż nasad rur kwasoodpornych; uszczelnianie wkładką ALUFOL przewodów kominowych, wentylacyjnych i Dobry kominarz jest zawsze dostępny, aby pomóc.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki czemu dobrykominiarz.pl jest serwisem kominiarskim, któremu zaufało już wiele klientów. Nasz sukces opiera się na profesjonalizmie, precyzji w działaniu i zaangażowaniu, co sprawia, że nasi klienci są zadowoleni! DobryKominiarz może rozwiązać wszystkie Twoje problemy. Podczas budowy nowego komina, czyszczenia, modernizacji i montażu przewodów kominowych, montażu wkładów kominowych (okrągłych lub owalnych), a także rozwiązywania problemów z wentylacją, kominarze są pomocni. Udzielamy wielu innych usług związanych z pracami kominiarskimi, w tym regularnych kontroli przewodów kominowych i identyfikacji czynników prowadzących do wadliwego działania urządzeń grzewczo kominowych. Usługi Kominarskie: Zaufaj doświadczeniu i wiedzy. Oferujemy kompleksowe usługi kominiarskie i przeglądy gazowe, aby zapewnić, że Twój komin jest bezpieczny i działa prawidłowo.

Pod przewodnictwem Andrzeja Janickiego nasza firma istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat i zdobyła zaufanie wielu klientów. ponad dwudziestoletnia praca jako kominiarz dla Ciebie! Uwierz ekspertowi Pracujemy skrupulatnie i profesjonalnie, stosując najnowsze metody i technologie. Zapewnienie, że Twój komin działa prawidłowo, jest dla nas najważniejsze. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali i jego kominiarskiemu doświadczeniu, możesz to zrobić. Aby zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu, skontaktuj się z nami już dziś. Jak kominiarz może pomóc? Właściciele domów i mieszkań mogą skorzystać z wielu usług oferowanych przez kominarzy.

Ale nie tylko usługa czyszczenia kominów jest najbardziej znana. Kominiarz może również wyprodukować tzw. opinie kominiarskie, które będą służyć jako dowód na sprawność układu wentylacyjnego. Ponadto kominiarz regularnie przegląda przewody dymowe, spalinowe i wentylacyjne. Możesz go również wezwać, gdy niebezpieczne sople zwisają z dachu. Kontrola instalacji gazowej jest jedną z najważniejszych usług, które świadczą kominiarze. Kominiarz ma możliwość sprawdzenia stanu instalacji i upewnienia się, że wszystko działa prawidłowo i bezpiecznie. Jest to szczególnie ważne w starszych budynkach, ponieważ ich instalacja gazowa może być zużyta i wymaga naprawy lub wymiany. Kominiarze również wykonują specjalistyczne pomiary powietrza, udrożnienia przewodów kominowych, sprawdzanie szczelności przewodów kominowych i odbiór przewodów kominowych przed oddaniem budynku do użytku. Aby zapewnić bezpieczeństwo w domu, należy przeprowadzić inspekcje gazu. Inspekcje te powinny być przeprowadzane co najmniej raz na rok.

Kominiarz Warszawa - usługi komunalne czystego komina.
Kominiarz Warszawa – usługi komunalne czystego komina.

Witamy na stronie Zakładu Usług Kominiarskich.

Wykonujemy kompleksowe usługi kominiarskie i gazownicze na terenie Warszawy i okolic.

W sposób szybki i profesjonalny zakład kominiarski przeprowadził kontrolę szczelności instalacji gazowej w moim domu. Polecam gorąco! Jadwiga to bardzo miły i wykwalifikowany kominiarz. Oliwia jest nie tylko kompetentnym specjalistą, ale także sympatycznym człowiekiem. Kaczper
Wśród naszych klientów są instytucje użyteczności publicznej, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe i osoby indywidualne.

Nasi kominiarze będą mogli pomóc, jeśli masz jakikolwiek problem.

Aby uzyskać pomoc, nasi kominiarze są w stanie pomóc w następujących sytuacjach: brak ciągu kominowego; ciąg kominowy odwrotny; lub okresowe czyszczenie przewodów kominowych.
Weź kominiarza, jeśli masz mieszkanie zagrzybione lub zawilgocone. Jeśli chcesz zainstalować wkład kwasoodporny do przewodu kominowego lub jeśli chcesz zainstalować nasadę wiatrochronną, wezwij kominiarza. Gdy potrzebujesz pomocy, nasi gazownicy mogą pomóc: regularna kontrola instalacji gazowej — skontaktuj się z kompetentnym gazownikiem
Pielęgnacja pieców gazowych do przygotowywania ciepłej wody: junkers, termet, nekar.
JunkersTermet oferuje modernizację instalacji gazowych, okresową kontrolę stanu technicznego instalacji i urządzeń gazowych, montaż kuchni gazowych, przeprowadzanie prób szczelności przewodów gazowych i usuwanie nieszczelności instalacji gazowej. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszych usług, przepisów i wielu innych ważnych informacji. Chociaż nasz Zakład jest rodzinną firmą od 1992 roku, nasze bogate i nieustannie gromadzone doświadczenia zawodowe sięgają lat pięćdziesiątych. Pracownicy naszej firmy są regularnie szkoleni w zakresie nowości technicznych, przepisów budowlanych, bezpieczeństwa i higieny pracy. Możemy zapewnić usługi na obszarze Warszawy i okolic, ale w razie potrzeby możemy również dojechać do dowolnego miejsca w kraju. Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie, wysoką etykę zawodową oraz fachową wiedzę, wykonujemy prace solidnie, terminowo i na najwyższym poziomie, aby upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni. Członkowie Cechu Rzemiosł Budowlanych m.st. Warszawy obejmują zakład. Pracuj z najlepszymi kominiarzami w Warszawie
Aby zobaczyć początki tego zawodu, musimy cofnąć się do XII wieku, kiedy większość palenisk była ogrzewana za pomocą brazyli lub wozów ogniowych. Dopiero w XII wieku zaczęły się budować stałe paleniska z paleniskiem w domach, które miały kaptur i przewiewkę. Dopiero w XV wieku ich używanie stało się powszechne. Od tego czasu stało się jasne, że regularne czyszczenie rur przewiewów, znane również jako czyszczenie kominów, w celu usunięcia sadzy, która osadza się na nich, jest po prostu niezbędne, aby uniknąć ryzyka pożarów kominowych i pożarów. Wtedy narodził się zawód kominiarza, a termin „kominiarz” pochodzi od słowa „Rameau” lub „Raim” w starofrancuskim, ponieważ kominiarze używali rodzaju wiązki gałęzi do czyszczenia rur kominowych.

Kominiarz Warszawa – usługi komunalne czystego komina.

W starofrancuskim „Ramon” oznacza „miotłę”. Od tego czasu domy królewskie wywoływały funkcję kominiarzy. Było to widać w edyktach z 1672 i 1698 roku, które nakładały na właścicieli domów obowiązek utrzymywania czystych rur kominowych. Nowe rozporządzenie (tym razem policyjne) w 1884 roku wprowadziło obowiązek czyszczenia komina. Niedopełnienie tego wymagało kary w wysokości 5 franków, a w przypadku powtórzenia przestępstwa nawet więzienia od 1 do 5 dni. Ten zawód był trudny, bolesny i odpowiedzialny za wiele wypadków. Był przeznaczony dla ubogich i migrantów, którzy uciekli z dziedziczonych wsi, aby dołączyć do rozwijających się miast w czasach, gdy industrializacja stała się coraz ważniejszą częścią społeczeństwa. Handel stopniowo poprawił się w obliczu nieludzkich warunków, w jakich praktykowano kominiarstwo. Na przykład wynaleziono teleskopowe ramię, które umożliwiło zamiatanie, dzięki czemu kominiarze nie musieli już sam wchodzić do przepustki, a laska kominiarza szybko została przymocowana do znanego „jeża”, wiernego towarzysza kominiarzy w każdej sytuacji. W połowie XX wieku rozwój zawodu w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa i czystości został umożliwiony przez odkurzacz przeznaczony do czyszczenia kominów. Od lat nasza firma świadczy szeroki zakres usług kominiarskich. Nasze usługi obejmują czyszczenie, kontrolę, udrożnienie i badanie szczelności przewodów kominowych. Ponadto oferujemy pomiary wymiany powietrza, montaż systemów kominowych i odbiór techniczny przewodów kominowych.

Kominiarz Warszawa, serwis z dojazdem do klienta, nasza firma działa 24h/7 w stolicy naszego Kraju, zadzwoń do nas.

Szlamowanie przewodów kominowych to nowa usługa, którą dodaliśmy do naszej oferty. Szlamowanie to proces uszczelniania wnętrza komina specjalną masą uszczelniającą SKD, która jest odporna na ścieranie i wysokie temperatury.

Dokładność i wysoka etyka zawodowa cechują nas przy wykonywaniu zleceń. Jesteśmy sumienni i terminowi. W mojej rodzinie komunizm jest tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, aby na bieżąco uczyć się prawa związanego z naszą działalnością i fachu kominiarskiego.

Nasz biznes jest w pełni profesjonalnym dostawcą usług, dzięki wiedzy, długoletniemu doświadczeniu, nowoczesnym narzędziom i technologiom, które wykorzystujemy. Nasze dotychczasowe klienty dają nam dobre recenzje.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy: instytucje państwowe, spółdzielnie mieszkaniowe, administracje budynków, banki, jednostki wojskowe i inwestorów prywatnych.

Jesteśmy przygotowani do oferowania rabatów dla stałych klientów.

Podczas inspekcji sprawdza się stan techniczny systemu gazowego i urządzeń. W razie potrzeby mogą być również wykonywane dodatkowe pomiary i testy. W celu zachowania bezpieczeństwa w domu warto skorzystać z usług profesjonalnych kominiarzy i regularnie przeprowadzać inspekcje gazu. Dzięki temu można uniknąć niebezpiecznych sytuacji i pozostać spokojnym. czyszczenie kominów, wydawanie opinii kominiarskich, przeglądy przewodów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, kontrola instalacji gazowej, specjalistyczne pomiary powietrza, udrożnienia przewodów kominowych, sprawdzanie szczelności przewodów kominowych, frezowanie i uszczelnianie kominów Pracujemy z pasją i oddaniem. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Cieszymy się uznaniem i zaufaniem klientów, ponieważ jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Nasz personel jest wykwalifikowany. Nasze pracownicy zwiększają swoją wydajność, ucząc się nowych technologii. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, koncentrując się na zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa.

Kominiarz Warszawa, serwis z dojazdem do klienta, nasza firma działa 24h/7 w stolicy naszego Kraju, zadzwoń do nas.

One thought on “Kominiarz Warszawa

Dodaj komentarz

Zadzwoń!