Usługi kominiarskie Lublin

Potrzebny kominiarz?

Czyszczenie i przeglądy kominiarskie na terenie woj. lubelskiego.

Kontakt do kominiarza

Usługi kominiarskie woj. lubelskie

Odśnieżanie dachów w LublinieOdśnieżanie dachów Warszawa i okolicy – atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji. Sprawdź ofertę i skorzystaj z naszych usług jeszcze dziś!

Zima ostatnio nie rozpieszcza nas swymi urokami tak, jak kilkanaście lat temu. Za oknem dodatnia temperatura, śniegu jak na lekarstwo – dzieciaki nie mają więc jak ulepić bałwana. Zgodnie z powiedzeniem – sorry taki mamy klimat. Zdarzają się jednak dni w których aura potrafi nas zaskoczyć i dosyć intensywnie sypnie śniegiem.

Podczas długofalowych opadów śnieg zbiera się na naszych dachach. W szczególności na tych płaskich, co stanowi olbrzymie niebezpieczeństwo dla wszystkich znajdujących się wewnątrz budynków. Metr kwadratowy mokrego i zbitego śniegu potrafi ważyć grube kilogramy. Jeśli do tego ciągle z nieba leci kolejna jego porcja stanowi on olbrzymie zagrożenie dla naszego dachu. Nie ważne, że dach powstał w oparciu o najlepsze na rynku materiały budowlane. To fizyka – jeśli śnieg stanowi olbrzymi napór na powierzchnię, przy czym ciężar ten rozkłada się nierównomiernie – bardzo łatwo o uszkodzenie struktury dachu. Walczmy więc, póki jest na to czas! Wszyscy pamiętamy jak wielka tragedia miała miejsce podczas targów na śląsku.

Systematyczne odśnieżanie dachów, to gwarancja bezpieczeństwa!

Odśnieżanie dachów, to bardzo istotna kwestia o której nie mogą zapominać właściciele i zarządcy budynków. Nie ważne czy dach leży na domu prywatnym, sklepie, ośrodku zdrowia, czy wielkiej hali magazynowej. Jeśli jest płaski – należy dach odśnieżyć z zalegającego puchu najszybciej jak to tylko możliwe. Nigdy nie możemy bowiem być pewni, czy warunki atmosferyczne nie pogorszą się z godziny na godzinę i nasz dom nie zostanie obciążony dodatkową warstwą śniegu. Odśnieżenie takiego dachu potrwa jeszcze dłużej, a każdy dodatkowy kilogram to krok w kierunku tragedii.

Pamiętaj więc! Odśnieżaj swój dach systematycznie. Nie pozwól, aby zebrała się na nim gruba warstwa ciężkiego śniegu, która może stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia osób przebywających pod dachem. Jeśli sam nie jesteś w stanie odśnieżyć dachu – zawsze możesz skorzystać z usług profesjonalnie zajmujących się tym tematem firm. Często odśnieżaniem dachu zajmują się również kominiarze. Sprawdź więc takie oferty i śpij spokojnie!

Nasi goście odwiedzili nas szukając haseł takich jak: Odśnieżanie dachów Warzawa, Kominiarz Warszawa