Usługi kominiarskie Lublin

Potrzebny kominiarz?

Czyszczenie i przeglądy kominiarskie na terenie woj. lubelskiego.

Kontakt do kominiarza

Usługi kominiarskie woj. lubelskie

Niezależnie od tego czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, czy posiadasz mieszkanie w bloku, będziesz musiał regularnie korzystać z usług kominiarza. Przynoszący szczęście Pan w trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych będzie musiał dokonać kontroli i przeglądów.

usługi kominiarskie na terenie Lublina

Jak często zamawiać usługi kominiarskie? Mieszkając we własnym domu powinieneś korzystać z usług kominiarza przynajmniej dwa razy do roku – przed i po sezonie grzewczym. Podczas takich przeglądów kominiarz musi dokładnie sprawdzić poprawne działanie komina, przewodów wentylacyjnych i pieca, którym ogrzewasz podczas zimnych miesięcy swój dom. Dodatkowo przychodząc przed sezonem grzewczym kominiarz powinien skontrolować wszystkie alarmy i czujniki odpowiedzialne, ze dym, czy wysokie stężenie tlenku węgla. Natomiast po zakończonym sezonie grzewczym zdecydowanie ważniejsza jest prawidłowa ocena stanu komina, wraz z poziomem nagromadzenia się osadów, sadzy i jej usunięcia.Kominiarze

Dwie wizyty kominiarza pozwolą Ci zadbać o dobry stan techniczny instalacji odpowiadających za ogrzewanie i wentylację, a dodatkowo zapewnią komfort i bezpieczeństwo Twojej rodzinie.
Jeżeli mieszkasz w bloku, lub na osiedlu domków, którym zajmuje się spółdzielnia, czy też wspólnota, to możesz być pewny, że administracja osiedla zleciła już przegląd wentylacji, instalacji gazowych, czy grzewczych. W tym przypadku Twoim zadaniem będzie wpuszczenie kominiarza do mieszkania na umówioną wcześniej wizytę, obecność przy niej i podpisanie odpowiednich dokumentów potwierdzających odbycie przeglądu i kontroli wszystkich urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *